Симфонічний оркестр Lords of the Sound

Симфонічний оркестр Lords of the Sound

Про нас

Lords of the Sound – сучасний симфонічний оркестр, який впроваджує нову оркестрову культуру (м.Киів, Україна). За найкоротші строки музиканти підкорили своїм професіоналізмом, шармом та харизмою не тільки нашу велику країну. Але коли і як все розпочиналося?

Продюсер: Андрій Новаторов

На початку 2014 року оркестр був заснований продюсером колективу Андрієм Новаторовим. Величезне бажання грати музику сучасних композиторів, що творять у сфері кіноіндустрії, а також відсутність на той момент подібного репертуару в існуючих оркестрах зробили свою справу. Та Lords of the Sound відмінно заповнили цю прогалину.

Настільки амбітна назва колективу, співзвучна з найвідомішою кінотрилогією «The Lord of the Rings» кидало виклик музикантам, пробуджувало почуття відповідальності перед глядачами та одночасно задавало тон майбутнього творчого розвитку.

Диригент: Шахрох Фатхізаде

Перше знайомство із глядачем відбулося 23 квітня 2014 року у скромній, але затишній залі Київського будинку художника. 100% SOUNDTRACKHITS – програма, що стала візитівкою оркестру, повністю заволоділа серцем глядача. Переповнена зала вигуками “Біс!” та аплодисментами більше 20 хвилин не відпускала артистів зі сцени. Цей день запам’ятався на все життя та по праву вважається Днем народження оркестру.

За небувало короткий час Лорди Звуку стають одним із найбажаніших колективів та проводять по декілька концертних турів за сезон по містах України та за її межами. Беруть участь у фестивалях, святкуваннях днів міста, сумісних проектах з ведучими артистами країни. Завдяки завзяттю музикантів, любові та відданості глядача, скромний, нікому не відомий оркестр за перший рік підкорює найпрестижніші майданчики країни, зокрема Оперні театри та Національний палац “Україна”.

Склад оркестру – це талановита молодь, що пройшла конкурсний відбір та довела своє право творити в одному з найкращих Європейських колективів.

На даний момент репертуар оркестру складається з більш, ніж 300 композицій різних жанрів та напрямків. До звичних програм кінохітів додалася музика для дітей, з комп.ігор, рок-хіти, класика та джазові твори. Постійне бажання захоплювати глядача мотивує музикантів до нових подвигів та звершень!

Диригент: Віталій Саражинський

Колектив зростає дуже стрімко, розвивається не тільки музична складова, але й додаються шоу-елементи, театралізовані постановки, спецефекти та інші заходи. Саме на видовищній компоненті, окрім якісного звучання, робиться акцент. Це стосується і зовнішнього вигляду оркестру, і артистичної поведінки музикантів на сцені.

До найближчих планів оркестру входить тури по Україні та розширення гастрольної карти Європи, виступи з артистами та колаборації з іншими цікавими сучасними проектами.

Планів та ідей дуже багато, як глобальних, так і проміжних. Та всі вони, безперечно, втіляться в життя. І Lords of the Sound запрошує кожного з вас стати учасником справжнього свята, що несе радість серцям!

Розклад найближчих концертів на сторінці: Турів. Сторінки Lords of the Sound в соцмережах Facebook та Instagram.