Симфонічний оркестр Lords of the Sound

Symphony of Justice

 

Шоу-програма SYMPHONY OF JUSTICE об’єднує в собі грандіозну музику справедливості у виконанні Lords of the Sound, хору та солістів.

За основу цією програми була взята програма Marvel vs DC Comics. З огляду на запити глядачів ми її розширили та допрацювали, утворивши Symphony of Justice. І тепре вона присвячена найяскравішим кіногероям, які відчайдушно стоять на варті спокою та добробуту всього всесвіту! Вони борються зі злочинністю, терористами, прибульцями, злими геніями, машинами та всім тим, що загрожує галактикам, цивілізаціями, або окремим людям. Хтось з них наділений супер-силою, хтось є таємним агентом, а хтось – ексцентричний детектив. Але їх важлива місія була б нездійсненна в тиші.

 

 

Чи уявляєте ви Тоні Старка без пісні “Back in Black” від AC/DC ? А як щодо Бетмена без творінь Ханса Цимера? А що сталося б з Джеймсом Бондом без головної теми, яка задає тон всьому фільму?

Так от, ми приготували великий блок музики, сповненої завзяттям супер-героїв, надлюдською силою та справедливістю! У живому виконанні симфонічного оркестру, хору та солістів лунатимуть ритми крутих хлопців з таких кінофільмів:

0O7
SPIDER MAN
MATRIX
DOCTOR WHO
SHERLOCK HOLMES
IRON MAN
DEADPOOL
COMANDO
BATMAN:THE DARK KNIGHT
MISSION IMPOSIBLE
THE TOURIST
POLICE ACADEMY
MAN in BLACK
THE LEAGUE of EXTRAORDINARY GENTLEMEN
JUSTICE LEAGUE
X-MAN
DOCTOR STRANGE
MAN of STEEL
GUARDIANS of the GALAXY

Під цю музику вам так само захочеться встати та врятувати людство від зла! Авантюризм, рішучість, мужність, енергія – ось, що закладено в Symphony of Justice.

Рокзлад концертів на Головній.