Симфонічний оркестр Lords of the Sound

Legends of Film Music

Legends of Film Music – гучний масштабний проект, в якому поєднане найкраще від трьох титанів сучаного музичного мистецтва. Програма побудована з найяскравіших саундтреків від трьох кінокомпозиторів, які тримають пальму першості у створенні музики до кіно. В дебютному концерті програми лунали композиції від  Ennio Morricone, John Williams та Hans Zimmer! Але ідея проекту була дуже гарячо прийнята глядачами, тому оркестр Lords of the Sound продовжив створювати варіації програми Legends of Film Music. І тепер це можуть бути комбінації музики від таких композиторів:

Ennio Morricone і його роботи для The Good, the Bad and the Ugly, Django Unchained, The Hateful Eight, Professional, Legend of 1900, Once Upon a Time in America.

James Horner та саундтреки до Avatar, Troy, Titanic, Casper, Braveheart.

Hans Zimmer і ні з чим незрівнянні The Dark Knight, Interstellar, Gravity, Sherlock Holmes, Angels & Demons, The Da Vinci Code, Pearl Harbor, Gladiator, Mission: Impossible, Inception, Pirates of the Caribbean.

John Williams разом з усьому світу відомими Indiana Jones, Terminal, Star Wars, Schindler’s List, Harry Potter, Jurassic Park, Home Alone та ін.

Paul Mauriat і його надзвичайні аранжування, які лунали в фільмах Professional (комп.:Енніо Морріконе) , The Goldfather (комп.:Ніно Рота), Police Academy (комп.:Роберт Фолк), Ultimo tango a Parigi (комп.: Гато Барб’єрі), The Thomas Crown Affair (комп.:Білл Конті)

Ramin Djawadi з епічними Game of Thrones, The Great Wall, Warcraft, Pacific Rim, Iron Man і т.д.

Це не просто саундтреки. Це та музика, що стає рівноправним партнером кінокартини та заслуговує мати відокремлене життя. Вона не посилює емоцію, вона створює її. Пробуджує, дістає з самої глибини Вашого серця, і ось Ви вже не глядач, а частина цілого зі своїми щирими відчуттями та переживаннями. Ось так працює магія музики від найгеніальніших композиторів сучасності.

Деталі для кожного концерту у містах шукайте на сайтах з продажу квитків та на сторінці Lords of the Sound у Facebook. А розклад концертів можете подивитися на Головній.